Новини

Samsung лідирує та стрімко захоплює ринок 5G смартфонів

Південнокорейський промисловий гігант Samsung повідомив про свої успіхи на ринку 5G. У минулому році компанія реалізувала більше 6,7 мільйона телефонів з підтримкою 5G по всьому світу.


Найпопулярнішими моделями стали смартфони Samsung Galaxy S10 5G і Galaxy Note 10 Plus 5G. На Міжнародній виставці споживчої електроніки IFA в Берліні у вересні 2019 року Samsung заявила, що компанія продала сумарно 2 мільйони пристроїв 5G. На той момент компанія заявила про свої наміри продати 4 мільйони 5G-смартфонів до кінця року.

IHS заявляє, що в третьому кварталі 2019 року Samsung домінувала на новому ринку, відвантаживши 74% всіх смартфонів з підтримкою 5G.

Samsung Galaxy S11 Plus

Samsung заявила, що станом на листопад 2019 року частка компанії на світовому ринку смартфонів з підтримкою мереж п’ятого покоління склала 53,9%.
У цьому році очікується різкий сплеск продажів смартфонів з підтримкою 5G, наприклад, фахівці інвестиційного банку Goldman Sachs стверджують, що за досить консервативною оцінкою в новому 2020 році продажі смартфонів з підтримкою мереж п’ятого покоління перевищать 200 мільйонів одиниць.

 

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button