Новини

Samsung лідирує та стрімко захоплює ринок 5G смартфонів

Обговорення
Samsung Galaxy A90 5G

Південнокорейський промисловий гігант Samsung повідомив про свої успіхи на ринку 5G. У минулому році компанія реалізувала більше 6,7 мільйона телефонів з підтримкою 5G по всьому світу.


Найпопулярнішими моделями стали смартфони Samsung Galaxy S10 5G і Galaxy Note 10 Plus 5G. На Міжнародній виставці споживчої електроніки IFA в Берліні у вересні 2019 року Samsung заявила, що компанія продала сумарно 2 мільйони пристроїв 5G. На той момент компанія заявила про свої наміри продати 4 мільйони 5G-смартфонів до кінця року.

IHS заявляє, що в третьому кварталі 2019 року Samsung домінувала на новому ринку, відвантаживши 74% всіх смартфонів з підтримкою 5G.

Samsung Galaxy S11 Plus

Samsung заявила, що станом на листопад 2019 року частка компанії на світовому ринку смартфонів з підтримкою мереж п’ятого покоління склала 53,9%.
У цьому році очікується різкий сплеск продажів смартфонів з підтримкою 5G, наприклад, фахівці інвестиційного банку Goldman Sachs стверджують, що за досить консервативною оцінкою в новому 2020 році продажі смартфонів з підтримкою мереж п’ятого покоління перевищать 200 мільйонів одиниць.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Qualcomm отримала 4,7 млрд. доларів гонорару від Apple та ріст ціни акцій на 50%

В минуле

Новий стільниковий оператор “давить” конкурентів дешевими тарифами

В майбутнє

Також буде цікаво