Новини

Популярний месенджер перестане працювати на iOS, Android і Windows Phone

Обговорення
WhatsApp

Наступна інформація буде корисна власникам старих смартфонів під управлінням операційних систем iOS та Android і при цьому продовжує використовувати сервіс обміну повідомленнями WhatsApp.


Популярна платформа обміну повідомленнями, яка належить компанії Facebook, оновила свою сторінку підтримки, повідомивши своїм користувачам, що додаток більше не буде підтримуватися на смартфонах, які працює під управлінням Android 4.0.3 (Ice Cream Sandwich), iOS 9 і старших версіях даних операційних систем.

Як повідомляє Android Central, WhatsApp перестане працювати на перерахованих пристроях з 1 лютого 2020 року. Після цієї дати користувачі більше не зможуть реєструватися і використовувати існуючі облікові записи для використання WhatsApp.

WhatsApp

На сторінці підтримки також згадується наступне:

«Оскільки ми більше не займаємося активною розробкою для цих операційних систем, деякі функції можуть перестати працювати в будь-який час».

Також варто додати, що сьогодні, 31 грудня, користувачі Windows Phone втратили можливість використовувати WhatsApp. Якщо ви все ще користуєтеся Windows Phone, Microsoft офіційно рекомендує вам переключитися на Android або iOS.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Після презентації Samsung Galaxy S20 компанія готує випуск S20 + та S20 Ultra

В минуле

Через “війну” з США Huawei галопує випуск власних сервісів та б’є рекорди доходів та продаж

В майбутнє

Також буде цікаво