Новини

AMD радить не купувати RTX 2080 Ti: готує потужнішу карту

Обговорення

Як пише джерело з посиланням на добре інформованих про плани AMD людей, компанія готує нову флагманську 3D-карту, яка проходить під умовним позначенням «Вбивця Nvidia». Мабуть, в AMD всерйоз вважають, що новинка зможе похвалитися продуктивністю навіть більшою, ніж Nvidia RTX 2080 Ti.


Що відбувається?

Це вже не перша спроба AMD випустити «вбивцю», але на ділі реальних вбивць не виходило. Тим цікавіше стежити за розвитком подій зараз, адже якщо справжній флагман AMD вийде тільки в середині наступного року (про що і говорить джерело), ​​то йому доведеться боротися вже з наступним поколінням відеокарт Nvidia, продуктивність яких буде вище, ніж у нинішніх моделей лінійки RTX.

Що може “вбивця” RTX 2080 Ti?

post image
RTX 2080 Ti

Про перспективну 3D-карту поки відомо небагато. Вона буде побудована на GPU Navi 23 (у компанії ще буде модель простіше – на базі Navi 21) і забезпечить апаратну підтримку технології Ray Tracing. 3D-прискорювачі AMD наступного року будуть побудовані на архітектурі RDNA другого покоління і стануть випускатися по техпроцесу 7 + нм, тобто вже зараз можна закладати якийсь відсоток підвищення продуктивності хоча б по частині тільки оптимізації архітектури. Але енергоефективність виявиться приблизно на рівні нинішніх Radeon RX 5700.

Очікується, що Navi 23 буде працювати з пам’яттю HBM, причому це вже може бути пам’ять нового покоління HBM2E c пропускною спроможністю до 920 ГБ / с і обсягом 32 ГБ. Але поки це тільки лише припущення.

Існує велика імовірність, що новинка дійсно зможе бути сильнішою за теперішню флагманську модель Nvidia, але як ми вже писали вище, новинка вийде лише в 2020 і тому конкурувати їй доводиться вже з RTX 3080 Ti.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Телевізори Xiaomi скоро навчаться робити дзвінки

В минуле

В Україні вийшла нова версія HONOR 20

В майбутнє

Також буде цікаво