Новини

Нові iPhone отримають революційну технологію для камер

Обговорення
iPhone 12 Pro

Нові смартфони iPhone, які будуть випущені у вересні наступного року, будуть перевершувати iPhone 11 за кількома параметрами.


Крім додавання підтримки мереж п’ятого покоління очікуються подальші поліпшення в сфері камери. Зокрема галузеві джерела стверджують, що iPhone 5G отримає нову технологію стабілізації зображення, яка прийде на зміну звичній системі оптичної стабілізації.

Принцип роботи системи оптичної стабілізації полягає в автоматичному зміщенні лінз камери, що дозволяє компенсувати зміщення і вібрації смартфона в процесі зйомки. На практиці оптична стабілізація часто дозволяє робити більш чіткі знімки і стабільні відеоролики при зйомці з рук.

iPhone 5G

У нових смартфонах iPhone очікується нова система, в якій зміщуватися буде сам датчик зображення, а не лінзи. Наскільки більш якісною буде нова система, ми дізнаємося тільки у вересні. 

Втім, можливо, хтось випустить смартфон з такою камерою раніше. Поки що докладної інформації про те, як саме буде працювати ця технологія в смартфоні, немає.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Над покращенням камер нових iPhone працюватиме не Apple

В минуле

Очікуваний Samsung Galaxy A71 виявився неочікувано дорожчим

В майбутнє

Також буде цікаво