Новини

Названа головна відмінність між камерами iPhone 12 та iPhone 11 Pro

Обговорення
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro - камера

Модель iPhone 11 Pro, яка отримала три нові камери, не змогла втримати першість в рейтингу DxOmark, поступившись першим місцем Huawei та Xiaomi.


У наступному році Apple, очевидно, продовжить подальшу оптимізацію камер своїх смартфонів. За словами галузевих оглядачів, компанія планує оснастити всі камери свого майбутнього флагмана оптичною стабілізацією зображення (OIS).

iPhone 12 Pro

Нагадаємо, що в даний час тільки дві з трьох камер iPhone 11 Pro оснащені системою оптичної стабілізації. До них відносяться основний і телеоб’єктив, в той час як надширококутний модуль її позбавлений, через що фотографії з нього часто виходять більш розмитими, ніж з двох інших камер. 

Впровадження OIS вирішить цю проблему і дозволить користувачам отримувати відмінні знімки з будь-якого модуля камери. iPhone 12 серії буде презентований в наступному році і, за чутками, отримає дизайн, що нагадує iPhone 4 з його прямокутними гранями.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy Note10 Lite оказался дешевле Galaxy S10 Lite

В минуле

Huawei P40 Pro: названа ціна та головна відмінність від конкурентів

В майбутнє

Також буде цікаво