Новини

Samsung Galaxy S11 більше не топовий смартфон компанії

Незважаючи на те що до виходу нових флагманів серії Galaxy S від Samsung залишилося ще кілька місяців, інсайдери із завидною регулярністю стали надавати нові подробиці про гаджети. Після недавнього зливу здавалося, що про пристрої відомо все. Однак нова заява авторитетного інсайдера каже про зовсім несподіваний поворот подій.


Авторитетний інсайдер Ice universe поділився в Twitter інформацією, що в наступному році Samsung має намір відійти ще від однієї зі своїх традицій. Мало того, що  Galaxy S11 буде не схожий на Galaxy S10, що порушить звичний дворічний цикл південнокорейських флагманів, так до всього іншого компанія готує серйозні зміни всередині однієї лінійки.

Samsung Galaxy S11

Найчастіше Plus-версія у Samsung завжди була просто збільшеною версією звичайної моделі. Так повелося з часів Galaxy S6, коли компанія почала випускати два практично ідентичних смартфона, але в різних розмірах. За даними інсайдера, з Galaxy S11 так не буде. Він запевняє, що між звичайним Galaxy S11 і Galaxy S11 + буде маса важливих відмінностей. Саме старша модель повинна отримати все най-най. Однак подробиці інсайдер не уточнює.

[adsforwp id=”10622″]

Користувачі вже почали припускати, що Galaxy S11 + отримає екран-«водоспад», помічений в недавньому патенті компанії, і підекранну камеру, що дозволить позбутися від вирізу в дисплеї.

Презентація лінійки Galaxy S11 очікується в середині лютого.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button