Новини

Samsung Galaxy S11 вже готовий: перші розчарування

По всій видимості, корейський ТехноГігант Samsung закінчив роботу над своїм новим флагманом – Samsung Galaxy S11. Принаймні про це можна судити з огляду на той факт, що сертифікацію пройшов новий пристрій компанії, що має позначення SM-9860.

Про це стало відомо завдяки китайському регулятору 3С. Найголовніше, що ми можемо дізнатися на основі даних, наданих відомством, це те, що новинка від Samsung отримала досить слабкий для початку 2020 року зарядний пристрій потужністю всього 25 Вт. Уже в 2019 році це мало, а в найближчі місяці подібна потужність явно втратить можливість називатися “швидкої зарядкою” і це, якщо чесно, трохи засмучує. Особливо з огляду на той факт, що конкуренти компанії на всю використовують зарядні пристрої потужністю 40-50 Вт, а буквально ось-ось ринок захоплять ще більш потужні технології.

Samsung Galaxy S11

Будемо сподіватися, що компанія придумала щось таке з батареєю, що подібне упущення в результаті хоч якось буде пояснено. Що ж стосовно по-справжньому цікавих можливостей новинки, то окремо варто відзначити появу в Galaxy S11 основної камери на 108 Мп, а також флагманського Qualcomm Snapdragon 865 в якості “серця” смартфона.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button