Новини

Nokia 10 може бути представлена вже цього тижня

Обговорення
Nokia 10

Очікується, що виробник HMD Global представить кілька нових смартфонів вже на цьому тижні. Компанія оголосила, що візьме участь у виставці IFA 2019 і проведе прес-конференцію 5 вересня.


Сьогодні на офіційно сторінці Nokia в соціальній мережі Weibo було опубліковано підтвердження про те, що компанія готується до анонсу абсолютно нового смартфона. Представник Nokia підтвердив, що смартфон буде позбавлений чубчика або якогось іншого вирізу під фронтальну камеру.

Точно відомо, що на цьому тижні будуть представлені смартфони Nokia 5.2, Nokia 6.2 і Nokia 7.2, причому останні дві моделі зовні будуть копіями один одного.

Який смартфон має на увазі Nokia в своєму сьогоднішньому повідомленні, поки що невідомо. Може бути, мова йде про наступника п’ятикамерного Nokia 9 Pureview? Ним може стати модель Nokia 10, проте це всього лише чутки, тому варто просто набратись терпіння і почекати всього декілька днів. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi підготувала вбивцю Apple AirPods 2

В минуле

Samsung Galaxy A20s: бюджетник засвітився на перших фото

В майбутнє

Також буде цікаво