Новини

Xiaomi Redmi Note 9 неприємно здивував користувачів

В останні роки компанія Xiaomi почала оновлювати лінійку бюджетних смартфонів Redmi Note по два рази на рік, в зв’язку з чим вони виходять, як правило, в першій половині року і в другій. Відбувається це в першу чергу через сильну конкуренцію, хоча це звичайно ж далеко не єдина причина. Не доводиться сумніватися в тому, що вже в першому кварталі наступного 2020 року публіці покажуть таку новинку, як Xiaomi Redmi Note 9. Вона виявиться оснащена за останнім словом техніки, отримавши масу особливостей, включаючи звичайно ж новітнє технічне оснащення.

Здавалося б, в продаж тільки-тільки надійшла модель нинішнього покоління, причому в Україні і Європі її ще навіть не представили, але китайська корпорація вже створює новинку, щоб оперативно запустити її в продаж, коли для цього самого моменту прийде відповідний час. Дізнатися про те, що створення такого телефону, як Xiaomi Redmi Note 9, вже почалося, вдалося від ряду китайських інсайдерів. Вони вже повідомили про те, що ця модель отримає IPS-екран з вбудованим в нього сканером відбитків пальців бюджетного рівня, які почнуть впроваджувати в свої телефони з початкової цінової категорії і інші виробники вже з 2020 року.

Xiaomi Redmi Note 9

Корпус новинки виявиться виконаний із загартованого скла, а камера як і раніше буде потрійною, як і в моделі доступного зараз у продажу покоління. Не обійдеться і без інтерфейсу USB Type-C, а ось звичного всім 3,5 мм роз’єму для навушників новинка в особі Xiaomi Redmi Note 9 не отримає, що гарантовано неприємно здивує потенційних користувачів. Зараз такий аудіороз’єм не можна зустріти у всіх просунутих телефонах китайської корпорації, тому відмова від останнього в більш доступних за ціною моделях завжди була не більше ніж питанням часу, і цей момент прийде в першій половині наступного року.

Xiaomi Redmi Note 9

Відмовитися від роз’єму було вирішено для того, щоб збільшити час автономної роботи шляхом збільшення ємності батареї. Щоб користувачам було не так сумно від такого нововведення, виробник збирається покласти в комплект поставки перехідник з USB Type-C на 3,5 мм, але оскільки такі дуже швидко втрачаються, найкраще вже зараз заздалегідь прикупити собі парочку про запас. Звичайно, відсутність повноцінного аудіороз’єму в Xiaomi Redmi Note 9 засмутить всіх покупців, але з плином часу всі звикнуть, тим більше що бездротові навушники стають все краще, функціональніше і дешевше.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button