Новини

Xiaomi Mi Band 5 – кращий бюджетний фітнес-трекер

Здавалося б, епоха наручних годинників надійно відійшла в минуле, і тепер ми вже нічого не носимо на зап’ястях. Разом із тим у останнім часом набирають популярність різні наручні гаджети, тільки їх функції набагато цікавіші, ніж просто показувати час. Найпопулярніші серед них, звичайно, фітнес-трекери. Існують моделі на будь-який смак, проте всім їм незабаром доведеться потіснитися. Адже вже у 2020 році вийде справжній «король» наручних гаджетів – браслет Xiaomi Mi Band 5, який буде коштувати не більше двохсот юанів, або, по-нашому – менше дев’ятисот гривень!

Нові особливості гаджета

В даний момент вже доступна і вкрай популярна модель Xiaomi Mi Band 4. Новий гаджет стане її поліпшеною копією. Він отримає найбільш передове оснащення, в тому числі найточніші сенсори, які відстежують ваші фізіологічні функції. Це буде не тільки пульс, температура тіла, фізичні навантаження і час сну. За допомогою нового пристрою реально буде навіть зняти ехокардіограму! Такого прориву в сфері наручних гаджетів не очікував ніхто. Корисність цієї фічі складно переоцінити. Вона дозволить відстежувати потенційно небезпечні захворювання в ранній стадії, і не запускати їх до такої міри, коли вже знадобиться госпіталізація і тривале лікування.

Проте, навіть якщо ви здорові, і вважаєте, що ЕхоКГ вам ні до чого, придивитися до майбутної новинки все одно варто. Справа в тому, що, придбавши Xiaomi Mi Band 5, ви зможете оплачувати покупки в магазинах, а також проїзд в трамваях або тролейбусах і інші дрібні послуги. «Цар-браслет» буде оснащений спеціальним чіпом, повністю сумісним з міжнародною платіжною системою Google Pay.

Чи реально здійснити обіцянки?

Можливо, для когось ця фішка здасться занадто фантастичною, хоча тими ж безконтактними картами вже зараз нікого не здивувати. Скептиків можна заспокоїти тим, що китайці вже зробили крок в цифрове мйбутнє, де можна розплачуватися за допомогою звичайного браслета.

Вже у попередню версію гаджету, Xiaomi Mi Band 3, було вбудовано чіп, сумісний з системою Mi Pay, яка використовується в Китайській Народній Республіці. Це передова технологія, яка не має аналогів ніде в світі. Чіп міжнародного зразка, який буде інтегровано в Xiaomi Mi Band 5, дозволить їй поширитися вже по всьому світу саме завдяки сумісності з Гуглом.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button