Новини

Київстар міняє старі смартфони на нові

Обговорення
Київстар

Думаємо, ми не відкриємо Америку, якщо скажемо, що у безлічі українців вдома зберігаються старі телефони, які, тим не менш, цілком робочі. Що ж з ними робити? Можна, наприклад, залишити їх для екстрених випадків. Можна віддати дитині, або ж продати комусь, хто шукає б \ у телефон. А можна скористатись новою, неймовірно щедрою послугою від Київстару – і обміняти старий апарат на новий! Цікаво? Тоді читайте далі!


Які телефони і яким чином обмінює Київстар?

Акція з обміну мобільників проводиться в усіх без винятку офісах Київстару. Від вас знадобиться ідентифікаційний код, паспорт, і, власне, телефон, який ви змінюєте. Тут вам слід пам’ятати, що зовсім вже «динозаври» з антенами або навіть з минулого десятиліття нікому не потрібні. Максимальний вік смартфона для обміну – шість років.

Сам процес обміну проходить таким чином. Ви віддаєте свій телефон фахівцям компанії Київстар, які його оцінюють. До речі, якщо хочете, щоб ваш апарат оцінили вище – принесіть до нього аксесуари. Це може бути зарядний пристрій, навушники, чохол або навіть просто коробка. Сума підвищується, якщо разом з телефоном ви принесете коробку, навушники і зарядний пристрій. Так що постарайтеся знайти все, що додається до старого телефону!

Київстар

Під час оцінки фахівець також зверне увагу на наявність поломок, а також на знаходження телефона в базах крадених пристроїв. Це робиться, щоб шахраї не почали масово збувати крадені і неліквідні пристрої, заробляючи потім на перепродажі новеньких акційних агрегатів. Коли ваш телефон буде оцінений, вам запропонують обрати новий смартфон від Київстар з підтримкою 4G. Сума, в яку оцінили ваш апарат, віднімається з вартості нового телефону, так що ви отримуєте колосальну знижку.

Ваші документи – паспорт і ІПН – потрібні для наступного етапу операції – підписання договору обміну. В ході цієї операції ви вносите доплату і стаєте щасливим власником новенького апарату, а магазин забирає ваш старий.

Київстар магазин

Якщо ви хочете поки що просто прицінитися, то Київстар передбачив і це. У оператора на його сайті є спеціальний калькулятор, який може підрахувати приблизну вартість старих пристроїв онлайн. Все для зручності потенційних клієнтів, і щоб допомогти їм позбутися від непотрібних старих пристроїв. Приєднуйтесьь до цієї акції й ви – міняйте старі мобілки на нові Айфони, Самсунги і Сяомі!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил бесплатный обмен старых смартфонов на новые

В минуле

5G придет в Украину намного раньше ожидаемого

В майбутнє

Також буде цікаво