Новини

Vodafone запустив рекордно дешевий тариф

Оператор Vodafone, колишній МТС (а до того – UMC), не потребує того, щоб його представляти. Він відомий дешевими, часом на межі відвертої халяви, тарифами. Не стала винятком і нова пропозиція від компанії. Вона зробила її тим, хто не хоче або не може дозволити собі витрачати великі суми на мобільний зв’язок – але тим не менше бажає мати під рукою дзвінки та інтернет.

Що входить в нову пропозицію

Вартість пакета послуг – тридцять гривень на місяць. Це безпрецедентно низька ціна, вона б здалася такою навіть в напівзабуту докризову епоху, а зараз – тим паче. Що ж може отримати абонент Vodafone за такі гроші?

  • Безлімітні розмови всередині мережі
  • Сто хвилин на дзвінки іншим українським операторам
  • Гігабайт високошвидкісного інтернету
  • П’ятдесят СМС на будь-які номери нашої країни, але за цей пакет доведеться окремо заплатити 1 гривню 50 копійок. Термін дії такого пакета не обмежений.

На перший погляд, пропозиція так собі – інтернету мало, дзвінків на інші оператори – теж. Однак слід подивитися на копійчану, абсолютно смішну вартість пакета послуг. В першу чергу тарифний план зацікавить тих людей, кому не потрібен безлімітний мобільний інтернет і велика кількість розмов. Це, наприклад, діти і люди похилого віку. Саме для таких і підключають подібний тарифний план.

Також варто пам’ятати, що не потрібно чекати, поки закінчаться чотири тижні, щоб отримати новий пакет послуг. Ви можете в будь-який час замовити ще один, якщо старий закінчується або вже повністю закінчився. Це вже традиційна фішка від Водафон, і компанія не збирається від неї відмовлятися. Дуже зручно – не потрібно пам’ятати дату останнього поповнення, як у інших операторів!

Vodafone
Vodafone

Підключитися до нового тарифного плану – місія нездійсненна?

При всіх безперечних плюсах Vodafone 4G Smart XS, у нього є один вельми серйозний мінус. А саме – його не можна просто так взяти і підключити. Судячи з усього, Водафон вирішив, що це занадто просто, тому замість подібного ви повинні чекати спеціальне SMS з пропозицією. Без нього ви не зможете скористатися халявними послугами.

Втім, зараз це вже не така велика проблема, як кілька тижнів тому. Усвідомивши свою помилку, Vodafone почав масові розсилки, так що, швидше за все, ви вже отримали заповітне повідомлення або отримаєте його в найближчий момент.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button