Новини

iPhone можуть значно подорожчати вже через кілька днів

Як відомо, США і Китай все ще знаходяться в стані торговельної війни. Переговори поки ні до чого виразного не привели. І вже 15 грудня, якщо країнам не вдасться домовитися, в силу вступлять нові податкові санкції.


Якщо точніше, товари, що поставляються в США з Китаю, будуть обкладатися додатковим 15-відсотковим податком. У тому числі це торкнеться всієї або майже всієї продукції Apple, включаючи смартфони.

На даний момент деякі пристрої Apple вже обкладаються додатковим податком. Наприклад, Apple Watch. Але компанія вважала за краще взяти витрати на себе і не підвищувати ціни.

У випадку з iPhone ситуація буде куди більш критичною. По-перше, через вартість цих пристроїв, а по-друге, через обсягів продажів. Аналітики стверджують, що близько 40% усіх проданих у світі iPhone поставляються з США, а це значить, що вони будуть обходитися самій Apple на 15% дорожче. Як вчинить компанія в цьому випадку, поки можна лише гадати. Наприклад, Apple може не підвищувати ціни зараз, але зробити прийдешнє покоління дорожче. Якщо ж Купертинівський гігант вирішить все-таки відразу підняти ціни, ймовірно, вони піднімуться по всьому світу, а це значить, що підвищення буде істотно менше 15%.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button