Новини

Vodafone запустив рекордно дешевий тарифний план

Обговорення
Vodafone

Одним з ключових учасників ринку телекомунікаційних послуг в Україні є стільниковий оператор Vodafone, послуги якого використовують величезна кількість українців. Втім, через низку причин, поступово становище цієї компанії погіршується, і саме тому вона знову і знову впроваджує різні нововведення, спрямовані які на те, щоб виправити ситуацію і зробити так, щоб чисельність її клієнтів збільшилася, а не падала на постійній основі. У підсумку, цей стільниковий оператор вважав за необхідне запустити рекордно дешевий тарифний план, умови обслуговування на якому є дуже привабливими, а обходиться він в зовсім скромну суму грошей, розмір якої здатний приємно порадувати кожну людину.


Що пропонує тариф

Так, зокрема, клієнт стільникового оператора в рамках тарифу отримує 1 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості з усіх можливих, а досягати вона може величезного значення в цілих 300 Мбіт / с. Такої пропускної здатності, поза будь-якими сумнівами, виявиться досить для будь-яких цілей і потреб без обмежень.

vodafone

Крім мобільного інтернету, в тарифний план включили також 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські, а також повний безліміт всередині мережі Vodafone. За рахунок такої особливості спілкуватися з іншими клієнтами цієї телекомунікаційної компанії можна нескінченно довго і часто, а це, поза будь-якими сумнівами, дорогого коштує. Ще одна приємна особливість тарифу – пакет повідомлень SMS в кількості 50 штук за 1,50 гривень в день використання.

Базова вартість пакетів послуг на місяць 30 грн Вартість послуг понад пакет
4G/3G Інтернет 1 ГБ
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні 100 хв 1 грн/хв
Дзвінки за кордон 10 хв за 5 грн/день (в межах 10 пакетів на добу) від 3 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт. за 1,50 грн/в день користування 1 грн/шт.
SMS за кордон 1 грн/шт.
Підключення пакета послуг на місяць *101*444#

Вартість та як підключити

Все це за зовсім скромну суму грошей пропонує тарифний план під назвою «Vodafone 4G smart XS», є який дуже і дуже вигідним у всіх відносинах. Ще не так давно про щось подібне можна було лише мріяти, адже розцінки були багаторазово вище. Але не все так просто, підключити цей тариф можуть тільки користувачі, які отримали спеціальну пропозицію. Платити за такий тариф потрібно усього 30 гривень на місяць, тобто він обходиться в украй скромну суму грошей, розмір якої може приємно порадувати кожну людину.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил самый дешевый тарифный план в своей истории

В минуле

Samsung розробила інноваційну камеру для Galaxy S11 Plus

В майбутнє

Також буде цікаво