Новини

Vodafone запустив важливу послугу, яка доступна всім абонентам

У світлі постійних розбірок за клієнтуру між операторами «великої трійки» для кожної з компаній стає важливим не тільки залучити нових абонентів, але і зберегти старих. Поки що тут поза конкуренцією Vodafone, який запустив недавно для всіх своїх клієнтів абсолютно чумову послугу. Вона не має рівних на українському ринку мобільного зв’язку. Що ж це за послуга? Давайте дізнаємося!

Послуга, що потрібна всім

Зазвичай, купуючи сім-карту, люди вибирають, для чого саме вона їм потрібна. Виділяють тарифні плани для дзвінків по Україні або за кордон, для мобільного інтернету, орієнтовані на молодь або на літніх людей. Залежно від потреб людей і вибирає, який пакет послуг йому підключити за його гроші, щоб він відповідав його потребам.

Однак часто буває так, що потреби людини різко змінюються. Був потрібен інтернет – зараз більше потрібні дзвінки. Що ж робити в цьому випадку? Змінювати тарифний план? На щастя, не обов’язково. Водафон запровадив абсолютно безпрецедентну послугу, завдяки якій ви можете обміняти ваші хвилини за кордон на внутрішні, і навпаки. Але найголовніше в ній – ви отримуєте цілих півтори тисячі хвилин на розмови!

Vodafone

Послуга доступна для людей, які сидять на тарифній лінійці Vodafone Family і Vodafone SuperNet. Користувачі всіх тарифів Vodafone Family і Vodafone SuperNet Start, які її підключать, отримають цілих сімсот хвилин на розмови по всій Україні. Абоненти Vodafone SuperNet Pro і Vodafone SuperNet Unlim – повноцінних півтори тисячі. Вартість послуги складає всього двадцять п’ять гривень на місяць.

Отримані хвилини можна обміняти на різні бонуси за вашим розсудом:

  • Для Vodafone Family Plus – безліміт на всі водафоновскіе номера, 60 хвилин за кордон
  • Для Vodafone Family зі спеціальними умовами – безліміт на всі номери Водафон в Україні, 150 хвилин на інші мережі, 30 хвилин за кордон
  • Для SuperNet Start – безліміт в мережі, 80 хвилин на інших операторів і в Польщу на номери T-Mobile, 30 хвилин за кордон.
  • Для SuperNet Pro – безліміт в мережі, 120 хвилин на інші українські та польські номери, 30 хвилин за кордон.
  • Нарешті, для SuperNet Unlim – безліміт в мережі, 200 хвилин на інших операторів України і Польщі, 30 хвилин в інші країни.

Щоб дізнатися більше про те, як підключити ці неймовірно щедрі послуги, відвідайте офіційний сайт Vodafоne або ж найближчий магазин оператора.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button