Новини

Lifecell запустив бюджетний тариф з 500 хвилинами розмов і 20 гб інтернету

Мобільний оператор Lifecell трохи молодше Водафона і Київстару, але встиг уже увійти в число головних постачальників зв’язку в нашій країні. Багато в чому це відбулося завдяки його продуманої цінової політики, а також високій якості зв’язку практично у всіх регіонах України. Що ж, зараз Lifecell переплюнув сам себе – його новий тариф не має собі рівних за вигідністю для будь-якого абонента!

Умови нового бюджетного тарифу

Копійчана абонплата, просто величезний пакет інтернету і безліч дзвінків – ось секрет ідеального тарифного плану. Рецепт, за яким Lifecell створила свою пропозицію мрії, такий:

  1. Двадцять гігабайт високошвидкісного інтернету
  2. 500 хвилин на абсолютно всі українські номери, включаючи як міські, так і мобільні
  3. Безліміт на Фейсбук, Твіттер, Інстаграм
  4. П’ятдесят гігабайт хмарного сховища Лайфбокс
  5. За кожні 30 вихідних хвилин BiP Out – додатковий гігабайт інтернету.

Зазвичай такі тарифні плани дуже дорогі, їхня вартість починається десь в районі ста гривень на місяць. Скільки ж просить Лайф за таку королівську пропозицію? Всього шістдесят гривень за чотири тижні. У інших операторів поки що ви за такі гроші зможете отримати тільки невеликий пакет дзвінків.

lifecell безлимит

Для тих, хто користується СМС-повідомленнями, присутня можливість замовляти доступні СМС-пакети. Їх вартість невисока: три гривні за сотню СМС в день користування. При вичерпанні пакета кожна СМС буде коштувати одну гривню.

Як підключити тариф

Для того, щоб отримати доступ до самого вигідного тарифного пакету компанії «Лайф» – «Інтернет жара» – достатньо відвідати найближчий магазин оператора, і попросити фахівців по роботі з клієнтами підібрати Вам відповідну картку. Можна просто зателефонувати на гарячу лінію оператора і дізнатися умови переходу.

Абонплата стягується кожні 28 днів. При цьому, якщо у вас не вистачає на рахунку коштів для продовження послуги, будуть діяти добові тарифи. Коли ви поповните рахунок, нові чотири тижні будуть вважатися з дня останнього поповнення. Тарифний план не буде змінюватися протягом усього 2020 року – така політика оператора, так що можете бути впевнені, вигідна пропозиція залишиться такою!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button