Інші операториНовини

Новий мобільний оператор пропонує 800 хвилин розмов в дешевому тарифі

Найбільші українські оператори з усіх сил намагаються перетягнути один в одного абонентів. Це тристороннє бодання тягнеться вже давно. Воно схоже на шлюбні поєдинки травоїдних тварин, де начебто сутичка йде, але толку нуль. Напевно саме це стало причиною деякої стагнації ринку мобільних послуг нашої країни. На щастя, є нові, амбіційні компанії, які випускають свіжі пропозиції, які залучають все більше і більше людей. Про одну з таких абсолютно несподіваних акцій ми і розповімо.


Кращий тарифний план в Україні: детальний погляд

Новий мобільний оператор, який почав роботу зовсім недавно, вчинив просто. Він узяв все найкраще з різних тарифних планів конкурентів, і це змішав, отримавши гримучу суміш. У підсумку вийшла пропозиція, яка ідеально підійде абсолютно для будь-якого користувача послуг мобільного зв’язку. Кожен знайде щось своє:

  • Ті, хто вже перетягнув своїх близьких в табір нового оператора: безліміт всередині мережі.
  • Ті, у кого багато знайомих сидять на різних операторах: 800 хвилин розмов на всі номери України, а також 100 СМС.
  • Ті, хто сидить в Інтернеті: 12 Гб трафіку на місяць.
  • Ті, хто часто телефонує за кордон: 40 хвилин на 27 країн.

Оператор

Аналогічні пропозиції від операторів «великої трійки» в середньому починаються від 120 гривень в місяць. Нова компанія пропонує смішну ціну: всього 80 гривень, причому не на чотири тижні, як конкуренти, а на 30 днів. Тариф не є регіональною, він дійсний по всій території України.

Переходимо на новий тариф

Будь-який користувач Lycamobile може перейти на тарифний план «Все в одному М»  просто ввівши комбінацію *139*1055# і клавіша виклику. Якщо вам зручніше, можете також скористатися послугою активації по СМС. Надішліть повідомлення з текстом 1055 на номер 3535. Після цього вам прийдуть інструкції, яким необхідно слідувати, щоб отримати доступ до найвигіднішої пропозиції на ринку мобільного зв’язку України.

мобильный оператор

Якщо ж ви ще не є клієнтом компанії Lycamobile, то саме час ним стати. Замовте СІМ-карту нового перспективного оператора на їх офіційному сайті. До речі, можливо, вас зацікавить, що вони потенційно підтримують технологію eSIM. Це означає, що потреба у фізичній картці відпадає, достатньо мати електронний рахунок, з якого оплачуються послуги зв’язку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button