Бізнес та акції

Зубна щітка Oclean Flow продається з величезною знижкою на Aliexpress

Oclean — один з топових брендів у сфері електричних зубних щіток та інструменів для догляду за ротовою порожниною. Компанія запустила акцію на свою найбільш популярну зубну щітку – модель Oclean Flow. Лише протягом двох днів, до 10 червня включно, зубна щітка продається майже за половину ціни на Aliexpress. Крім того, з промокодом OCLEANFLOW2 можна отримати ще 2% знижки. Тепер щітку можна придбати за 24 долари, замість 44 в звичайний час.


Oclean Flow виділяється на фоні конкурентів своєю величезною батареєю, яка дозволяє використовувати її до 180 днів (або 25 тижнів). З такими можливостями гаджет стає ідеальним варіантом для подорожі, оскільки навіть якщо ми забули зарядний пристрій, нема про що хвилюватися. Як і в попередніх моделях фірми, щітка має сертифікат вологозахисту IPX7, тому ми також можемо використовувати її, наприклад, під душем.

Oclean Flow Sonic

Електрична зубна щітка Oclean Flow Sonic  підтримує технологією звукового очищення з допомогою двигуна на 38000 об/хв та має таймер, який за замовчування встановлений на 2 хвилини, і нагадування на 30 секунд.

Зубна щітка також має наступні режими:

  • Ранкове полегшення (Заспокійливий режим для зняття дискомфорту вранці та правильного початку дня)
  • Нічне очищення (Сильний режим видалення будь-яких плям і залишків їжі, що утворилися протягом дня.)
  • Нескінченний режим(Стандартний режим без контролю часу та нагадувань для тих, хто любить просту та необмежену чистоту)
  • Освіження подиху (Режим для очищення язика та освіження подиху за короткий час.)
  • Дбайливий режим (Підходить для тих, у кого чутливі ясна, хто фізично хворий або пройшов через процедури в ротовій порожнині.)


Oclean Flow також поставляється з серією головок насадок. Тому її можна легко адаптувати під користувача, залежно від його потреб чи уподобань. Підзарядити щітку можна за допомогою кабелю USB type C.

Back to top button