Новини

Xiaomi Mi Band 5 точно порадує свої покупців: експерти

Швидше за все, якби на ринку смартфонів не було сильної конкуренції, виробники останніх випускали б нові моделі в рамках будь-яких лінійок один раз в 2 – 3 роки, але зараз це відбувається часто двічі на рік. Схожа ситуація спостерігається і в багатьох інших галузях ринку. Через посилення конкуренції на ринку портативної переносної електроніки було вирішено випустити такий спортивний браслет, як Xiaomi Mi Band 5, але не в 2020 році, коли його анонса всі і чекали, а в кінці нинішнього року, тобто набагато раніше. Про те, що це може статися, розповів глава бренду Huami, дочірнього підприємства Xiaomi.

Компанія Huami створювала і продовжує створювати для всесвітньо відомої китайської корпорації смарт-годинники, фітнес-трекери і інші електронні гаджети, які можна носити на руці і не тільки. Однією з її наступних новинок буде електронний браслет Xiaomi Mi Band 5, а анонсувати його повинні в кінці листопада, або ж в першій половині грудня, слідом за чим трекер надійде в продаж, ставши доступним для покупки абсолютно всім бажаючим. Новинка, поза будь-якими сумнівами, виявиться хітом продажів, як і всі її попередники. Секрет успіху наступний – низька ціна, висока надійність і широкі функціональні можливості.

Xiaomi Mi Band 5

Нова модель, поза будь-якими сумнівами, не виявиться виключенням з правил. Так, як вдалося з’ясувати експертам, Xiaomi Mi Band 5 точно порадує своїх покупців, і є відразу кілька причин, чому це саме так. За наявними зараз даними, даний трекер оснащений більшим 1,2-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 300 на 200 пікселів, причому такий є не тільки сенсорним, але ще і кольоровим. За захист екрану у відповіді загартоване скло. Щоб цей наручний гаджет був здатний працювати на одному заряді близько 15 діб компанія-виробник встановила в нього батарею ємністю 170 мАг, тому він виявиться трохи крупніше доступного зараз у продажу Mi Band 4.

Xiaomi Mi Band 5

Крім того, новий наручний гаджет китайської корпорації зможе порадувати всіх користувачів функцією ЕКГ для діагностики серця, а також ще двома модулями, один з яких відповідає за підрахунок кількості води в організмі, а другий показує рівень стресу. Нічого подібного в одному фітнес-браслеті ще жодна компанія не робила, а тим більше з урахуванням низького цінника. Очікується, що коли Xiaomi Mi Band 5 надійде в продаж, продавати його будуть за 169 юанів (650 гривень), тобто дозволити собі його покупку зможе абсолютно кожен, хто цього забажає. Само собою, що у нового наручного гаджета будуть і інші особливості, але точно про них мало що відомо.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button