Новини

В додатку “Дія” з’явилася неочікувана опція, яка значно полегшить українцям життя

Практично у кожного українця, який веде активне соціальне життя, є додаток “Дія”. Для багатьох це зручна програма, завдяки якій можна не боятися забути вдома водійське посвідчення, чи ряд інших документів. За допомогою “Дії” можна здійснювати багато операцій не виходячи з дому. Відтепер в програмі з’явилася ще одна опція, яка буде дуже корисною для всіх, кому знадобляться послуги сервісних центрів МВС.


Тепер можна ділитися електронними копіями документів

Набридло робити численні копії документів і в результаті все одно про щось забути? Відтепер поділитися електронною копією паспорта чи ідентифікаційного коду можна прямо з додатку. Подібна ініціатива була реалізована Головним центром МВС України спільно з Міністерством цифрової трансформації. Нова опція називається шерінг документів. Завдяки їй, відвідувачі сервісних центрів МВС можуть на запит адміністратора надати йому електронну копію документа, а працівник центру за кілька секунд зможе перевірити його достовірність.

Як все працює?

Для того, щоб надати копію потрібного документу треба провести кілька коротких маніпуляцій:

  • Увійти в додаток “Дія”.
  • Відкрити паспорт, або інший документ.
  • Натиснути на документ і вибрати штрих-код.
  • Поділитися штрих-кодом, або ж продиктувати 13-значне число.
  • Натиснути на підтвердження запиту.

Після цих маніпуляцій, адміністратор сервісного центру зможе отримати від вас копії документів, а також електронний підпис та ідентифікувати вашу особу.

Варто зауважити, що документи будуть передані, лише після того, як адміністратор подасть відповідний запит, а клієнт його підтвердить. Передана інформація матиме тимчасову мітку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button