Новини

Названий найпопулярніший виробник смартфонів

Компанія Gartner підвела підсумки дослідження глобального ринку смартфонів у другому кварталі поточного року: попит на «розумні» стільникові апарати знижується.

Так, в період з квітня по червень включно в світовому масштабі було реалізовано 367,9 млн смартфонів. Це на 1,7% менше в порівнянні з результатом за другу чверть 2018 го, коли обсяг ринку оцінювався в 374,3 млн штук.

Найбільшим постачальником є ​​Samsung. У другому кварталі поточного року південнокорейський виробник реалізував 75,1 млн стільникових апаратів, зайнявши приблизно 20,4% галузі.

На другому місці знаходиться Huawei. Китайський телекомунікаційний гігант поставив за три місяці 58,1 млн смартфонів. Це відповідає частці в 15,8%.

Gartner

«Бронза» дісталася Apple: в період з квітня по червень включно «яблучна» імперія відвантажила 38,5 млн iPhone, зайнявши приблизно 10,5% глобального ринку.

Крім того, до першої п’ятірки увійшли китайські Xiaomi і OPPO. Ці компанії реалізували в минулому кварталі відповідно 33,2 млн та 28,1 млн смартфонів. Частки – 9,0% і 7,6%.

Всі інші постачальники спільно реалізували за тримісячний період 134,9 млн апаратів. Їх сумарна частка виявилася на рівні 36,7%. 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button