Новини

Snapdragon 865 та 875: перша інформація про процесори

Обговорення
Snapdragon 865

Компанія Qualcomm готує до випуску мобільний процесор Snapdragon 865, а також перший в світі чіпсет, виготовлений за 5-нм техпроцесом – Snapdragon 875. У мережі з’явилося кілька подробиць, що стосуються прийдешніх новинок.


Snapdragon 875

Згідно китайському виданню Sina, Snapdragon 875 розроблятиметься у співпраці з TSMC. Уже відомо, що нові CPU будуть виготовлені за 5-нанометровим техпроцесом, будуть споживати енергії на 20% менше, ніж актуальні 7-нм моделі.

Згідно з попередніми витокам, Samsung і TSMC будуть готові до масового виробництва 5-нм чіпів в 2021 році. Однією з перших, хто випробує новий техпроцес в своїх гаджетах, стане компанія Apple з мобільним процесором A14.

Snapdragon 865

Що стосується майбутнього Snapdragon 865, по-перше, як повідомляється, він вийде в двох варіантах під кодовими назвами «Kona» і «Huracan», і буде підтримувати тип пам’яті LPDDR5x і UFS 3.0. Одна версія Snapdragon 865 матиме вбудований модем 5G, а інша – лише підтримку LTE-мереж.

Раніше в базі тесту Geekbench була помічена платформа під кодовим ім’ям Kona, яка набрала в одноядерному і багатоядерному тестуванні 4160 і 12 946 балів, відповідно. Очікується, що офіційний дебют Snapdragon 865 відбудеться в грудні цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Бюджетник Redmi Note 8 шокував своєю ціною

В минуле

Стіва Джобса знайшли в інтернеті через 8 років після його смерті

В майбутнє

Також буде цікаво