VodafoneНовини

Мобільний оператор Vodafone запустив дешевий тариф з 20 Гб інтернету

У мобільного оператора Vodafone є багато дешевих тарифів, зокрема, такий, який пропонує отримати пристойний пакет в двадцять гігабайтів мобільного інтернету. Його головна перевага – це не тільки ціна, але і те, що ви зможете отримати в ньому всі бонуси від діючих акцій оператора!

Який обсяг послуг можна отримати за дешеву суму?

Що можна отримати за сто гривень на місяць – суму, яка, як правило, є розміром абонентської плати в дешевих соціальних тарифах? У більшості випадків – винятковий мінімум послуг. Однак новий тарифний план від Vodafone доводить – він може бути і досить великим. Ось як пакет послуг виглядає в ньому:

  • Двадцять гігабайтів мобільного інтернету.
  • Сімсот хвилин дзвінків на всі українські номери. Це можна обміняти на повний безліміт дзвінків всередині мережі Vodafone і триста хвилин дзвінків на інші мережі.
  • Повністю безкоштовна підписка YouTube Premium разом з Video Pass терміном на три місяці.

Відзначимо, що підписка YouTube Premium дозволить вам в рамках нині діючих акцій мобільного оператора отримати також і пакет YouTube Music Premium. Послуга ж Vodafone Video PASS, яка також доступна безкоштовно протягом трьох місяців, дозволяє безлімітне використання цілого ряду додатків, які не враховуватимуться в пакетних гігабайтах. Це все найбільш популярні відео- та музичні сервіси, такі як YouTube, Megogo, Netflix, Shazam і цілий ряд інших.

Називається цей тарифний план Vodafone SuperNet Turbo. Його можна підключити, відвідавши офіційний сайт мобільного оператора. Оскільки тариф є регіональним, там же ви можете і уточнити його область дії.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button