Новини

“ПриватБанк” та “Ощадбанк” зроблять перекази грошей складнішими

Національний банк України наприкінці травня прийняв постанову, згідно з якою норми безпеки, що стосуються грошових переказів, стануть значно жорсткішими. Підвищення вимог щодо захисту фінансових операцій передусім вплине на клієнтів найбільших вітчизняних банків, а саме – Ощадбанку, ПриватБанку та monobank.

Тепер процедура переказу власних коштів із банківської картки буде не такою простою, якою була раніше. Причому виконання транзакції з допомогою ПК буде швидшим та не таким марудним, як із використанням смартфона. Торкнуться зміни й найпоширеніших в Україні платіжних систем, як то MasterCard чи Visa.

Усі ці заходи націлені перш за все на захист рахунків клієнтів фінустанов від шахраїв. У процесі переказу грошей користувачу потрібно буде ввести доволі складний та довгий пароль, що міститиме букви різних регістрів. Пароль потрібно буде використати всього за 10 хвилин. інакше він втратить свою актуальність, а транзакцію буде скасовано.

Скопіювати пароль із СМС не вийде, його треба буде вводити власноруч. Тому виконання операції переказу коштів на смартфоні буде довшим та складнішим.

Ще однією пасткою для зловмисників стане генерування довшого та складнішого пароля для переказів невеликих сум, менш як 5 тис. грн. Адже шахраї найчастіше цуплять гроші з карток своїх жертв саме використовуючи невеликі транзакції, щоб не привертати до себе зайву увагу.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button