Новини

Motorola RAZR: найдешевший гнучкий смартфон на ринку

Обговорення
Motorola RAZR
Motorola RAZR

Майже через півроку після того, як бренд Motorola оголосив про розробку ремейка знаменитої «розкладачки» RAZR, в мережі з’явилися перші подробиці про дату релізу загадкового апарату. Інсайдери назвали не тільки дату анонса, але і ціну пристрою – вона може стати приємним сюрпризом для потенційних покупців гнучкого смартфона.


За даними сайту LetsGoDigital з посиланням на «надійні джерела», роздрібний дебют смартфона заплановано на грудень 2019 – січень 2020 року. Очікується, що ціна незвичайної «розкладачки» з гнучки дисплеєм буде найнижчою в своєму класі і складе близько € 1500 в Європі і приблизно $ 1500 в США.

Motorola RAZR

Motorola RAZR

Згідно попереднім витоками, апарат буде побудований на базі процесора Snapdragon 710 і отримає від 4 до 6 ГБ оперативної пам’яті в різних модифікаціях. Обсяг вбудованого накопичувача складе 64 або 128 ГБ, ємність акумулятора – 2730 мАг. Основний 6,2-дюймовий дисплей буде мати розширення 2141х876 пікселів, зовнішній, призначений для відображення повідомлень, – 800х600 пікселів.

Раніше в мережі були опубліковані концепт-рендери, які імовірно демонструють фінальний дизайн майбутньої новинки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy Note10 в два рази популярніший попередника

В минуле

iOS 12 нарешті зламали: вийшов джейлбрейк для всіх iPhone

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.