Новий стільниковий оператор запустив дешевий тариф з 12 ГБ мобільного інтернету і 800 хвилинами дзвінків

Зараз на головній

Віртуальний мобільний оператор Lycamobile з’явився на українському мобільному ринку три роки тому, що зовсім мало в порівнянні з операторами «великої трійки». Оскільки оператору необхідно контролювати з гігантами, які давно поділили ринок нашої країни між собою, він повинен привертати до себе якомога більше клієнтів. А що для цього підходить найкраще, якщо не дешеві тарифні плани? Тим більше що один з них, наприклад, пропонує вісімсот хвилин дзвінків і дванадцять гігабайтів.


Що пропонує новий мобільний оператор?

Lycamobile може дозволити собі різко знижувати ціни на послуги в зв’язку з тим, що є віртуальним оператором, тобто не тримає величезної кількості магазинів і армій промоутерів, продавців-консультантів і інших менеджерів. На підтримку інфраструктури та зарплати співробітникам в тому числі і витрачається прибуток оператора, джерелом якої є абоненти.

Всього у Lycamobile на даний момент є три тарифні плани. Один з них, який є найбільш оптимальним для звичайних людей, містить наступні послуги:

  • Дванадцять гігабайтів мобільного інтернету
  • Вісімсот хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок.
  • Повністю безлімітні і безкоштовні дзвінки всередині мережі
  • Безлімітні дзвінки на закордонні номери віртуального оператора.
  • Сорок хвилин дзвінків за кордон на номери інших операторів.

Тарифний план, про який йде мова, називається “Все в одному М”. В рамках даного тарифу ви будете платити вісімдесят гривень на місяць, що навіть менше, ніж в «соціальних» тарифних планах великих операторів, де пакет послуг куди менше. Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей