lifecell запустив тарифний план, якому немає рівних

Зараз на головній

Вже починаючи з 29 квітня мобільний оператор lifecell запустив новий тарифний план, якому немає рівних в нашій країні. Суть його в тому, що він підлаштовується під потреби абонента.


Конвертований тарифний план: як це працює

Згідно із заявою мобільного оператора, особливість даного тарифу полягає в тому, що по суті він містить відразу п’ять пакетів послуг, які будуть підключатися в залежності від того, якими послугами абоненти будуть користуватися найбільш активно. Кожен пакет послуг містить або двісті п’ятдесят хвилин дзвінків на всі українські номери, або ж шість гігабайтів інтернету. Якщо користувач виговорить всі свої хвилини і продовжить говорити далі, то він отримає наступний пакет в двісті п’ятдесят хвилин. Аналогічно з інтернетом, причому соціальні мережі безлімітні.

За словами Вадима Приходько, керівника департаменту маркетингу мобільного оператора, при створенні цього пакета послуг мобільний оператор виходив з того, що потреби будь-яких абонентів можуть змінюватися в залежності від різних обставин.

У чотиритижневий пакет послуг в рамках тарифного плану можуть входити, таким чином, наступні послуги:

  • До 30 ГБ мобільного інтернету або до 1250 хв на всі мобільні номери по Україні, в залежності від того, якими послугами ви користуєтеся активно.
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі lifecell після того, як ви використовуєте всі хвилини на мобільні номери по Україні;
  • Безлімітний трафік на найбільш популярні соціальні мережі – Facebook, Instagram і Twitter;
  • Безкоштовна роздача мобільного інтернету через точку доступу на вашому пристрої.

Всього існує, таким чином, п’ять варіантів використання даного тарифного плану:

Тарифний план буде називатися «Гнучкий Лайф». Вартість місяця користування мобільним зв’язком в ньому складе сто сорок гривень для нових користувачів lifecell, сто двадцять гривень для зареєстрованих абонентів і всього сто гривень для тих, хто переніс свої номери в систему мобільного оператора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей