ПриватБанк “зламався”: до банкоматів краще не підходити

Зараз на головній

Клієнти «ПриватБанку» масово скаржаться на проблеми з видачею валюти банкоматами. До яких банкоматів краще не підходити, і що робити, якщо у вас все-таки списали гроші, але їх не видали?


Масове списання грошей: що відбувається і що робити

Один клієнт, власник «золотої» картки, розповів, що зняв шість тисяч гривень. Банкомат почав рахувати банкноти, але пройшло не менше двадцяти секунд, а він їх не видавав. Після цього було видано повідомлення про помилку, кнопка зняття готівкових коштів стала недоступною, і на цьому все скінчилося. Гроші з картки списали, але при цьому банкомат так їх і не видав. Клієнт звернувся до банку, той зареєстрував заявку на повернення грошей, проте рішення необхідно чекати чотирнадцять днів. Також чоловік зазначив, що зараз в банку стало набагато складніше зв’язатися з оператором.

Вже на наступний день на «крадіжка» грошей поскаржився і інший клієнт. Банкомат списав у нього вісім тисяч гривень. Банк відреагував аналогічним чином – написав, що це був збій і гроші повернуть найближчим часом.

За словами Олега Серги, прес-секретаря Приватбанку, ці проблеми можуть виникати через застрягання купюри в банкоматі, що, в свою чергу, викликає збій в диспенсерах. У цьому випадку банк відразу ж отримує термінове повідомлення. Якщо клієнт звертається відразу, то йому повернуть гроші, не чекаючи інкасації банкомату.

У разі ж, якщо техніка не зафіксувала жодного збою, то за заявою клієнта банк проведе спеціальну операцію – разінкассацію банкомату. Таких випадків не так вже й багато – не більше десяти-п’ятнадцяти в місяць. Тим не менш, не було випадків, коли клієнтам не повертали гроші, якщо вони дійсно їх втратили.

Також відомі випадки, коли клієнти подавали заяву про втрату грошей, хоча насправді отримували їх. Це вважається шахрайством і карається згідно із законом. Банкомати оснащені камерами, і процес зняття грошей завжди чітко видно, так що намагатися обдурити банк немає сенсу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей