“Дія” переїжджає: чого чекати користувачам

Зараз на головній

Додаток “Дія” переїде на іншу платформу, або, вірніше, розгорне додаткову інфраструктуру на ній. Про це в п’ятницю в своєму каналі в Telegram повідомило Міністерство цифрової трансформації.


Що принесе українцям ця інновація

Міністерство цифрової трансформації прийняло рішення розгорнути інфраструктуру в приватному хмарному дата-центру GigaCloud. Це робиться для того, щоб забезпечити безперебійну роботу всіх сервісів. Вона вкрай необхідна для повноцінного функціонування електронних паспортів.

За словами Олексія Віскуба, першого заступника міністра цифрової трансформації, також планується перейти на приватне хмарне сховище (HPI) в основному дата-центрі DeNovo. Це дозволить додатку працювати на базі двох розподілених дата-центрів, які будуть пов’язані незалежними оптичними лінками.

На даний момент Міністерство цифрової трансформації будує величезний державний дата-центр спільно з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації. Він буде використовуватися для захисту даних і їх підстраховки в разі критичних ситуацій.

Як ми писали раніше, на своєму останньому засіданні, яке відбулося у вівторок, двадцять сьомого числа, Міністерство цифрової трансформації запропонувало прийняти в нашій країні ряд заходів, які повинні полегшити впровадження в Україні рухомого стільникового зв’язку п’ятого покоління.

Під час свого засідання, яке відбулося через обмеження в режимі онлайн, Національна комісія з питань зв’язку та інформатизації назвала одну причину затримки – новий закон про електронні комунікації, який вступить в силу з першого січня наступного року. Є й інші розбіжності і недоліки, які потребують доопрацювання.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей