Київстар змінив умови використання Viber

Зараз на головній

Київстар змінив ряд умов користування популярним месенджером Viber для своїх абонентів. Вся справа в зростанні тарифних планів на популярні послуги, так що тепер їх вартість значно зміниться.


Нові тарифи на користування месенджером

Зміни в першу чергу торкнуться послуги «Розсилка Viber-повідомлень», причому як в рамках платформи Business Data Solution, а також з пакетом бізнес-повідомлень. Вони надаються користувачам месенджера, які також є абонентами мобільного оператора «Київстар», завдяки партнерству між двома компаніями – Київстар і Rakuten Viber. Вартість даної послуги залежить від цілого ряду різних факторів, серед них – вартість тарифних планів Rakuten Viber.

Оскільки починаючи з 1 травня 2021 буде переглянута вартість тарифних планів на послугу партнером Rakuten Viber, то вартість розсилки Viber-повідомлень в рамках платформи Business Data Solution і в пакеті бізнес-повідомлень також зросте. Абонентів переведуть на інші, оновлені тарифи.

Якщо вас цікавлять нові тарифні плани, на основі яких ви будете обслуговуватися тепер, то можете просто уточнити їх умови по номеру 0800303466 (всі дзвінки зі всіх українських номерів як фіксованою, так і мобільного зв’язку повністю безкоштовні), або ж на сайті компанії або у вашого власного персонального менеджера Київстар.

Як ми писали раніше, мобільний оператор «Київстар» буде розвивати міську інфраструктуру. За словами директора з розвитку нових напрямків бізнесу «Київстару» Іллі Польшакова, цифрові рішення, пов’язані зі сферами інтернету речей і хмарних технологій, дозволять поліпшити всі сфери життєдіяльності українських міст, включаючи користування траснпортом, муніципальними об’єктами, отримання різних послуг і сервісів, в тому числі державних.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей