Інші оператори

В Україні клієнтів одного мобільного оператора переведуть до іншого

Абонентів одного з українських мобільних операторів почнуть переводити в систему іншого оператора в односторонньому порядку. Про це повідомили представники НКРЗІ (Національної комісії регулювання зв’язку та інформатизації).

Які абоненти будуть переводитися

Як повідомляє Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації, понад вісімсот тисяч телефонних номерів CDMA-оператора «Інтернаціональні телекомунікації», також відомого як «Інтертелеком», будуть передані іншому оператору зв’язку, «Укртелеком».

Всього на даний момент відомо, що в нову систему іншого мобільного оператора буде передана 853,1 тисяча номерів «Інтертелекому». Всього регулятор планує вилучити понад мільйон телефонних номерів у даного оператора, який продовжує на даний момент згортати свою діяльність на ринку. Весь масив переданих номерів використовується на території шістдесяти двох місцевих мереж.

Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації дозволила CDMA-оператору «Інтертелеком» надавати послуги місцевої телефонії, а також переоформила близько двохсот сімдесяти тисяч номерів, які будуть використовуватися на території двадцяти шести місцевих мереж.

За словами представників НКРЗІ, переведення номерів в систему нового мобільного оператора буде безкоштовним. У Запорізькій і Дніпропетровській областях вступають в силу з першого травня поточного року. Перемикання решти номерного ресурсу повинно відбутися з першого липня 2021 року.

Ще в минулому році «Інтертелеком» пішов з ринку дев’яти областей нашої країни. З іншого боку, в Одеській області, де раніше робота оператора також була припинена, «Інтертелеком» також відновив роботу четвертого і п’ятого каналів CDMA-800. Також оператор повідомив НКРЗІ, що у нього є певні плани щодо поліпшення якості послуг, що надаються в регіоні, і щодо подальшого переходу з застарілого стандарту CDMA на високотехнологічний стандарт LTE. Як повідомив, у свою чергу, сам регулятор, в Національній комісії очікують, що оператор вживатиме всіх необхідних заходів, які потрібні для забезпечення захисту прав споживачів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button