Бізнес та акції

Ощадбанк розсилає СМС з вимогою прийти до відділення: “Клієнти в шоці..”

Користувач великого українського банку «Ощадбанк» залишила негативний відгук про роботу фінустанови, яка змусила її витратити день на те, щоб приїхати до відділення. Там співробітники банку просто запропонували їй відкрити валютний рахунок.


Даний відгук з’явився на сайті Мінфін в розділі, присвяченому роботі «Ощадбанку». За словами жінки, почалося все з СМС від банку, яке попередило клієнтку про те, що їй обов’язково потрібно з’явитися у відділення фінустанови в зазначений час. Ніяких подробиць в ньому не було, не пролив світло на таємницю і дзвінок на «гарячу лінію», де оператор заявив, що не знає причини. Тоді жінка зателефонувала до відділення, в яке її запросив представник банку, але там ніхто не зняв трубку.

Вирішивши, що справа серйозна, дівчина стала збиратися в дорогу, так як живе в селі і добиратися до міста, де знаходиться представництво «Ощадбанку», довго. Прибувши у вказане місце, жінка підійшла до представника банку, який … запропонував їй відкрити валютну карту. Переконавшись, що це і була мета співробітника установи, з якої її викликали до відділку, клієнта просто обімліла. Спочатку вона передбачала, що її викликали для проходження ідентифікації особистості, і хоча це заборонено робити під час карантину, вона все одно прийняла рішення дотримати процедуру. Однак той факт, що її викликали, щоб запропонувати відкрити карту, що цілком можна було зробити в телефонному режимі, розлютив жінку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button