Банкомат ПриватБанку відмовився видавати зняті гроші клієнту

Зараз на головній

На сайті НБУ з’явилася чергова скарга на великий український банк «ПриватБанк», на цей раз через неякісну роботу банкоматів фінансової установи. Користувач не зміг отримати гроші через машину, в той час як з рахунку вони списалися.


Цю скаргу розлючений чоловік залишив на сайті НБУ, в агресивному тоні висловивши все, що він думає про роботу банку. Згідно слів чоловіка, з ним трапилася вкрай неприємна ситуація, коли він знімав свої гроші через банкомат. Він ввів потрібну суму і підтвердив свої наміри зняти гроші, але користувача повернуло в головне меню машини, кошти при цьому видані не були. Приголомшений клієнт спробував повторити операцію, проте на його рахунку не виявилося грошей. Перевіривши баланс, чоловік з’ясував, що замовлена їм сума списалася з рахунку, але не була видана.

Зв’язавшись з оператором «гарячої лінії» банку, чоловік не зміг отримати зрозумілу відповідь. Представник банку заявив, що сталася помилка, він бачить, що гроші списали з рахунку, але поки не може бути впевнений в тому, що користувач їх не отримав. Попросивши трохи почекати, оператор завершив розмову. Чоловік, прочекавши чотири дні, не отримав пояснень, ситуація ніяк не вирішилася. Тому він і захотів залишити негативний коментар. У відповідь на відгук користувача написав представник банку, який пообіцяв вирішити ситуацію найближчим часом. Він вибачився за непорозуміння, заявивши, що причиною можуть бути технічні збої.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей