Бізнес та акції

У ПриватБанку змінено умови зняття готівки

Обговорення
Приват

Нещодавно власникам пластикових карток ПриватБанку, очільниками найбільшої фінустанови в Україні було повідомлено про те, що відтепер діє оновлений алгоритм зняття готівки в касах магазинів і автозаправок. Клієнти банку очікували на певні труднощі, у зв’язку з новою функцією. Але виявилося, що удосконалений процес, який має назву «Готівка на касі» досить простий у використанні. Цю послугу востаннє було оновлено 1 серпня 2020 року. Тобто, починаючи з цього дня, вона стала доступною для всіх клієнтів ПриватБанку, котрі мають бажання знімати кошти готівкою в пунктах продажів, де є активні POS-термінали кредитного інституту.


Для проведення транзакції слід скористатися покроковим алгоритмом:

ПриватБанк

  1. довести до відома касира інформацію про те, що є бажання зняти готівку з картки (максимальною сумою, яку можна забрати за 1 раз є 500 гривень);
  2. підтвердити операцію, ввівши коректний пароль (найкраще знімати готівку, оплачуючи придбану продукцію);
  3. забрати готівку.

Якщо під час проведення цієї операції, у здобувача готівкових коштів виникнуть проблеми з зависання пристрою, неполадок у системі чи будь-яких інших подібних перешкод, йому необхідно відразу ж зателефонувати на гарячу лінію «ПриватБанку», щоб негайно вирішити певні складнощі.

Подібне чергове оновлення від компанії позитивно впливає на розвиток фінансових справ установи, допомагає їй лідирувати на ринку фінансових послуг в Україні та робить зручнішим життя клієнтів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чергове оновлення Windows 10 видає критичну помилку

В минуле

Київстар попередив абонентів щодо покриття

В майбутнє

Також буде цікаво