Бізнес та акції

Клієнти ПриватБанку зіткнулися з новою небезпекою

Обговорення

Маскуючись під працівників ПриватБанку, шахраї намагаються отримати особисті дані українців. З такою небезпечною ситуацією нещодавно зіткнулася одна з клієнток фінустанови Оксана Жила. Вона, щоб застерегти інших, виклала на своїй сторінці в Фейсбуці скріншоти фейкових повідомлень, які отримала від аферистів. Недоброзичливці повідомили Оксану про «нібито зарахування» на її карту кредитних коштів в сумі 4 тисячі гривень.


На сумнівному сайті, який має назву «Приваткредит», просять ввести свій номер телефону. Тому свідома українка вирішила з подібним застереженням звернутися до всіх клієнтів банку, щоб вони не надсилали ніякої інформації аферистам і не заповнювали ніякі «дивні документи». Рекламу фейкового аккаунту псевдо банку можна побачити в соцмережах.

Українці з вдячністю коментують попередження, дякують та діляться власними подібними історіями. Приміром, одна жінка теж опинилася в такій ситуації. Вирішивши перетелефонувати на запропонований номер, вона почула прохання назвати всі можливі дані картки й, крім того, код cvv. У слухавку її запевняли, що жінка має справу з працівниками ПриватБанку, клієнтом якого вона є.

Слід зазначити, що скарги від українців поступають і на сам банк. Один із клієнтів залишив допис на сайті Мінфіну з наріканням на те, що йому було відмовлено в збільшенні кредитного ліміту на карті лише на 3 тисячі гривень. За його словами, консультант хотів допомогти, оформив заявку про скаргу, але це не дало ніякого результату.

Водночас, у ПриватБанку повідомляють про те, що встановлюючи розмір кредитного ліміту вони беруть до уваги велику кількість чинників. Представники фінансової установи наголошують на тому, що їх працівники всі ліміти регулярно переглядають та аналізують, а в клієнта завжди є можливість збільшити його, про це буде відразу ж надіслано смс.

Отож, всі моменти можна назвати індивідуальними. Тому кожен з них треба розглядати окремо. Головне, щоб кожен з клієнтів ПриватБанку не втрачав пильність і не потрапив у руки аферистів, тобто повідомляти сумнівним особам конфіденційну інформацію не варто.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Клієнти “Київстар” тепер отримають більше можливостей від Viber

В минуле

Де і коли в Україні з’явиться перше 5G-покриття

В майбутнє

Також буде цікаво