Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Зараз на головній

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі боргів». Цим типом людей є спокійні й урівноважені клієнти, які знають закони і вміло ними оперують.


Причина такого страху з боку колекторів зрозуміла – вся їх робота вибудувана на залякуванні та тиску на людей, проте подібні дії є незаконними і караються державою. Колектори не є представники правоохоронних органів, а в країні не оголошено військовий стан, тому всі розмови з боржниками повинні зводиться до одного – простого попередження в легкій формі, без образ і, тим більше, дій фізичного характеру. Якщо колекторська компанія «попадеться» на таких видах «соціальних взаємодій», а їх провина буде доведена в суді, то фірма закриється, а всі винні будуть покарані, в тому числі і у вигляді відправки в місця не настільки віддалені.

Тому колектори побоюються вести розмови з боржниками, які знають закони і вміють ними оперувати. Якщо під час спілкування клієнт стане вести себе стримано, вказувати на неправомірні дії опонента, при цьому вказуючи назви і номера статей Кодексу, які порушуються, а також записувати особисті та телефонні розмови, то практично напевно його залишать в спокої на час. Ніякий колектор не стане ризикувати підставити себе і свою компанію, їхня ціль – залякані і неосвічені люди, які не хочуть розбиратися в правовому підгрунті дій громили і лякаються від погроз на свою адресу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей