Описано вплив смартфонів на сон

Зараз на головній

Смартфон може мати негативний вплив на здоров’я людини, в тому числі на її сон. Про це в своєму блозі в WeChat заявив магістр інженерної фізики Шан Чжінань (Shang Zhinan).


На думку фахівця, смартфон є джерелом радіомагнітні випромінювань, однак побоюватися девайса не варто: «Я часто чую, як люди кажуть, що від телефону виходить сильна радіація і можна захворіти на рак». Однак в даний час немає доказів того, що випромінювання від смартфона може викликати злоякісні захворювання, наприклад онкологічні.

Чжінань заявив, що регулюючі органи встановлюють особливі стандарти безпеки, яким зобов’язані підкорятися виробники гаджетів. Тому випромінювання від кожного сертифікованого смартфона строго регламентовано. Спеціаліст описав стандарт безпечного випромінювання в Китаї – середня питома швидкість поглинання біологічної тканиною протягом шести хвилин не повинна перевищувати два вати на кілограм.

Однак смартфони та інші пристрої опосередковано впливають на здоров’я користувача. Чжінань послався на рекомендації вчених, згідно з якими при регулярній відмові від гаджетів за 30 хвилин до сну якість відпочинку збільшується протягом чотирьох тижнів. «Сьогодні ввечері – перед сном – відкладіть свій телефон подалі», – уклав фахівець.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей