Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив нову послугу, про яку всі давно мріяли

Напевно, нікому не подобається ходити в лікарню. Навіть якщо людина розуміє, що стежити за своїм здоров’ям вкрай важливо, навіть якщо вона молода і повна сил, лікарів вона все одно буде відвідувати рідко. Причин у цього багато. По-перше, лікарні працюють за тим же графіком, що і більшість громадян, тобто, якщо у вас немає якоїсь екстреної ситуації, то вам доведеться брати відгул або лікарняний на роботі. По-друге, візити до лікаря часто пов’язані з проблемою черг, які забирають багато часу, дратують, а зараз ще і небезпечні з точки зору небезпеки заразитися COVID-19. Так що багато хто мріяв про можливість відвідати лікаря онлайн. І Vodafone запустив відповідну послугу – смарт-клініку під назвою «Здорро»!

Клініка в смартфоні: як це працює

Смарт-клініка «Здорро» була розроблена мобільним оператором спільно з компанією Botkin.pro, яка спеціалізується на телемедицині. Останнім часом це взагалі тренд – за минулий кількість консультацій з лікарями онлайн зросла майже в три рази.

Клініка «Здорро» включає понад тисячу фахівців самих різних лікарських спеціальностей. Ви можете вибирати будь-якого з них по будь-яким критеріям, включаючи рейтинг і кваліфікацію: серед них є як доктора медичних наук і професора, так і молоді, але висококваліфіковані фахівці. Це дуже до речі, якщо ви хочете отримати консультацію висококваліфікованого фахівця, живучи при цьому в невеликому містечку.

Переживати за збереження ваших даних не варто. Всі вони надійно захищені в спеціальному сховищі інформації, яке відповідає максимальним вимогам щодо захисту. Надалі очікується запуск таких функцій, як чат-бот, онлайн-аптека чи лабораторія. Це дозволить вам передавати лікарям дані лабораторних досліджень, а самим лікарям – виписувати вам рецептурні препарати, які ви відразу ж зможете замовити, в тому числі і з доставкою. Ви також зможете цілодобово моніторити стан здоров’я, завдяки підключенню даних зі смарт-годин, фітнес-браслетів і інших пристроїв, що полегшить лікарям задачу. Наприклад, у них будуть дані про те, який у вашій крові рівень цукру або кисню протягом доби і як він змінюється, як змінюється ваше тиск і пульс, або скільки ви спали останнім часом.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button