Softnews

Секрети MIUI: як зберегти акумулятор за 30 секунд

Спільнота любителів смартфонів під управлінням MIUI вирахувала ще одну унікальну функцію прошивки, про яку раніше не було нічого відомо. На цей раз під приціл ентузіастів потрапила опція «Optimized charging», яка відповідає за оптимізацію роботи акумулятору телефону.

Варто зауважити, що в останньому оновленні розробники з Xiaomi постаралися на славу і надали громадськості безліч нововведень, з якими фанати розбираються досі. Ситуація ускладнюється тим, що різні опції доступні для жителів різних регіонів, найбільша порція «булочок» дістається громадянам Китаю. Європейці ж змушені «підбирати крихти з панського столу».

Це ж стосується функції «Optimized charging». Розробники озвучували її сенс під час презентації, проте людям довелося самостійно тестувати всі особливості програми. Завдання опції в оптимізації споживання електроживлення батареєю. Управляє процесом штучний інтелект, який самостійно аналізує середню тривалість сеансу зарядки смартфона користувача, бажаний спосіб, список використовуваних програм і функцій. На основі отриманих даних напруга і струм, що надходять на батарею, будуть регулюватися, щоб забезпечити найефективнішу стратегію використання джерела живлення, а також продовжити термін його придатності. Поки складно сказати, наскільки ефективно працює функція, однак розробники обіцяли серйозне продовження терміну експлуатації батареї до виснаження активних елементів.

Дана опція вже доступна для нових прошивок MIUI, що випускаються в межах Піднебесної. Так як оновлення поки знаходиться на стадії тестування серед користувачів, масовий випуск програми на даний момент не планується, тому європейцям, як завжди, нічого не перепало. Втім, поки навіть невідомий той факт, чи вийде оновлення на смартфони інших країн взагалі, так що нам залишається тільки чекати і заздрити мешканцям Китаю.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button