lifecell

Великий скандал: lifecell розіслав абонентам Київстар повідомлення про “бойкот”

На українському ринку мобільного зв’язку вибухнув черговий скандал за участю АМКУ (Антимонопольного комітету України) і мобільних операторів. Lifecell розіслав дивні повідомлення абонентам Київстар, закликаючи їх «бойкотувати» найбільшого свого конкурента.


Антиреклама в дії

Київстар поскаржився на дії свого конкурента, повідомивши про порушення закону про захист від недобросовісної конкуренції. Повідомляється, що в 2019 році абонентам мобільного оператора пропонувалося перейти в мережу lifecell і отримати знижку на тариф в розмірі п’ятдесяти відсотків. СМС-розсилка з такими повідомленнями розсилалась, зокрема, в Черкаській області. Від мобільного оператора потрібно усунути наслідки такої розсилки.

У середу на офіційному сайті Антимонопольного комітету України з’явилося рішення від 18 березня. Згідно з ним, факт нечесної конкуренції з боку Лайфа встановлений достовірно.

У відповідь мобільний оператор lifecell повідомив, що повідомлення поширювалися лише один раз, і за такою розсилкою стояв не він сам. Інформувалися не всі абоненти Київстар поспіль, а тільки учасники популярної серед українців програми лояльності “Fishka” ВАТ “Концерн Галнафтогаз” за замовленням компанії. Ця розсилка була не закликом будь-яким чином бойкотувати мобільного оператора, а просто рекламою, яка ставила за мету повідомити користувачам про досягнення компанії. Вона розсилалась не тільки користувачам «Київстар».

Експертиза, проведена Антимонопольним комітетом, проте, спростувала повідомлення lifecell. Вона показала, зокрема, що всього було розіслано 2 888 тисяч повідомлень, з них переважна більшість – 2 832 тисячі – отримали саме абоненти «Київстар». Проте, в разі, якщо порушення не привело в підсумку до значного обмеження або грубого порушення конкуренції, а також не стало причиною серйозного збитку, були вжиті заходи для усунення наслідків, то справа буде закрита.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button