Бізнес та акції

В «Ощадбанку» стався масовий збій, через що перестали працювати картки і термінали

Користувачі великого українського банку «Ощадбанк» 31 березня почали скаржитися на недоступність основних платіжних інструментів фінустанови. Перестали працювати банкомати, а переклади через онлайн-банкінг здійснювати не можна було.

Дану інформацію надали користувачі соціальних мереж, які масово почали постити свої зауваження на сторінках. З’ясувалося, що з вечора 31 березня, приблизно о 18-00, сервери платіжних інструментів банку «звалилися», що унеможливило використання інструментів фінустанови. Спочатку активувалися користувачі онлайн-банкінгу «Ощадбанку», коли перекази через інтернет перестали відправлятися і надходити. Вони першими почали строчити гнівні коментарі з проханням заборонити банку здійснювати діяльність, якщо він не може нормально обслуговувати клієнтів. Після цього з’ясувалося, що працювати також перестали термінали – українці не змогли відправляти гроші через платіжні пристрої, хоча зовні вони функціонували.

Останньою краплею в бурі обурення клієнтів стали збої у функціонуванні платіжних терміналів. Першими про проблему заявили працівники кондитерський “Рошен”, а також деяких великих торгових точок. З’ясувалося, що платежі за картками клієнтів не проходили, в результаті чого вони були змушені шукати готівкові гроші. Через деякий час до скарг приєдналися інші підприємства, які стали відчувати ідентичні труднощі.

У відповідь на вал негативних коментарів користувачів керівництво «Ощадбанк» відреагували глибокодумним мовчанням. Однак помилки і проблеми незабаром були усунені, так що клієнти банку можуть продовжувати свою діяльність.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button