ПриватБанк зробив популярну послугу безкоштовною

Зараз на головній

Популярна міжнародна платіжна система PrivatMoney, яка була запущена ПриватБанком, стала не тільки безкоштовною, але і однією з найпопулярніших в своєму сегменті на території нашої країни.


Визнання платіжної системи: успіх на державному рівні

За недавно підведеною Національним банком України підсумками минулого року система PrivatMoney була внесена в категорію найважливіших національних платіжних систем. Таке рішення було прийнято Нацбанком після вивчення діяльності банку в 2020 році.

Згідно зі статистикою самого Приватбанку, за минулий рік кількість переказів за кордон і з-за кордону, які українці переслали або отримали через систему PrivatMoney, зросла більше ніж удвічі в порівнянні з 2019 роком – з ста сімдесяти трьох до трьохсот вісімдесяти п’яти тисяч. Загальний обсяг зріс з ста двадцяти дев’яти мільйонів доларів США до двохсот сорока одного. Цікаво, що переважна більшість переказів – дев’яносто відсотків – українці отримують або безпосередньо на карти, або через інтернет і термінали самообслуговування. На каси відділень самого банку доводиться тільки десять відсотків грошей.

За словами Приватбанку, в поточному 2021 року розвиток платіжної системи PrivatMoney буде в першу чергу направлено на європейський напрям, тому що саме ці країни є основними джерелами, звідки українцям надходять гроші. На даний момент доступні переклади з двох десятків країн, включаючи Ізраїль, Польщу, Чехію, Іспанію, Італію.

На території нашої країни ви можете отримати або відправити миттєвий переказ через систему PrivatMoney через банківську карту, мобільний додаток Приват24, а також в будь-якому відділенні ПриватБанку і його банків-агентів. Можна зробити це також в одній з двадцяти тисяч точок самообслуговування, включаючи термінали і банкомати ПриватБанку. Отримання переказів через PrivatMoney повністю безкоштовне.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей