“Ви будете в шоці”: lifecell запустив новий сервіс

Зараз на головній

Оператор lifecell запустив нову онлайн-послугу на своєму офіційному сайті. Вона дозволяє всім бажаючим порівняти свої тарифні плани і вибрати, який тариф підходить їм найкраще. Орієнтована вона в першу чергу на тих українців, які планують переносити свої номери в lifecell від інших операторів «великої трійки».


Деталі нової послуги

Послуга називається «Порівнятор» і дозволяє зіставити всі тарифні плани від lifecell, Київстар та Vodafone. Всі вони внесені в її базу даних. Ви можете вибрати будь-яку ціну, на яку орієнтуєтеся або яку платите зараз, і дізнатися, що ви будете отримувати в рамках даної ціни у різних операторів. Це дозволить вам підібрати потрібний вам тарифний план від lifecell, уникнувши неприємних сюрпризів, які можуть виникати при зміні тарифного плану. Ви також можете вибрати потрібну вам послугу, наприклад, безлімітний інтернет, і подивитися, які тарифи і яких операторів його пропонують, які додаткові умови цих тарифів і скільки вам доведеться платити в їх рамках.

Після цього система може направити вас на список тарифних планів, що діють у вашому регіоні, і ви можете вибрати той, який найбільше підходить саме вам. З урахуванням значних пільг, які надає lifecell тим абонентам, які переходять до нього від інших операторів, це дуже вигідне і корисне пропозицію.

Як ми писали раніше, у lifecell є унікальна послуга. Якщо ви все ще не знаєте, яким тарифним планом найкраще користуватися, або ж берете картку «на потім», чекаючи, коли з’явиться більш вигідний тарифний план, ви можете придбати «універсальну» картку. Аналогів у такого стартового пакета на українському мобільному ринку немає. Погодьтеся, функція корисна і вкрай зручна для багатьох речей. Вона може стане в нагоді ще й в тих випадках, якщо ви, наприклад, купуєте комусь карту, але не знаєте, який тариф вибере людина.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей