Monobank анонсував зміни при оплаті в закладах харчування

Зараз на головній

Великий український банк Monobank пропонує нові умови безконтактної оплати замовлень в закладах громадського харчування, вигідні як власникам бізнесу, так і відвідувачам. Поки послуга доступна лише для кількох закладів великих українських міст, в майбутньому вона пошириться по всій країні.


Дану інформацію надав співзасновник «Монобанку» Олег Горохівський, опублікувавши новину в своєму телеграм-каналі. Він докладно описав плюси для відвідувачів і власників ресторанів. Клієнтам закладів стане цікава можливість оформлення замовлення без офіціантів, адже для цього буде достатньо мати сучасний смартфон з встановленим додатком банку. Для отримання меню і здійснення замовлень потрібно буде просто відсканувати QR-код або провести телефоном над ним, нічого чекати не доведеться. Співробітник закладу сам принесе вам замовлення, а ви зможете оплатити чайові йому на окремий рахунок, якщо вважаєте це за потрібне.

Для підприємців вигода ще більш очевидна. По-перше, автоматичне ведення звітної документації – договори укладаються автоматично і зберігаються в сервісах Monobank. Власник бізнесу буде постійно в курсі подій, що відбуваються в його закладі – звіти про всі оплати стануть надходити в спеціальний телеграм-канал. Управляти всіма функціями можна онлайн. До того ж нічого додатково встановлювати не потрібно – софт, який управляє даними сервісами, автоматично вбудовується в систему управління кафе. Навіть чайові, які залишають офіціантам люди, йтимуть по іншому рахунку – власнику про це не потрібно переживати.

На даний момент до системи Monobank підключені лише великі кафе Харкова, Києва і Дніпра, проте в майбутньому банк планує поширити своє «дітище» на більшість закладів України.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей