Новий мобільний оператор пропонує безліміт майже на всю Європу і США

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Новий мобільний оператор Lycamobile пропонує безлімітний зв’язок із зарубіжними країнами. Відзначимо, що це абсолютно унікальна пропозиція для нашої країни. Зазвичай закордонні дзвінки дуже дорогі, або ж вам надається один-два номери для безлімітних розмов. Але тепер все стане по-іншому, набагато вигідніше і простіше!


Як отримати дешеві розмови за кордоном?

В першу чергу, вам необхідно підключити будь-який з тарифних планів Lycamobile. Наприклад, найдешевший з них – «Все в одному XS», в якому ви отримаєте всього за тридцять гривень наступний пакет послуг:

  • Чотири гігабайти мобільного інтернету
  • Двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок.
  • Дзвінки всередині мережі самого Lycamobile повністю безлімітні і безкоштовні
  • На закордонні номери віртуального оператора надається тридцять хвилин дзвінків
  • Тридцять СМС-повідомлень на інші номери
  • Безлімітні СМС-ки всередині самої мережі.

Після цього ви зможете підключити новий тариф для дзвінків за кордон. Він дозволить вам отримати безлімітні дзвінки в мережі Lycamobile за кордоном всього за двадцять п’ять гривень, протягом тридцяти днів (календарного місяця). Всього ви зможете дзвонити на номери двадцяти семи країн, в яких присутній даний мобільний оператор. У їх числі найбільш популярні серед українців напрями: Німеччина, Росія, США, Великобританія і так далі.

Смартфон в душі

У списку також є і Польща, але безкоштовні дзвінки на номери Lycamobile Польща з Україною поки що обмежені тисячею хвилин для кожного поповнення балансу на суму в двадцять п’ять гривень. Втім, цього все одно більш ніж достатньо для комфортних розмов протягом місяця – ви можете розмовляти по півгодини в день, і навіть залишиться ще сто хвилин!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей