Lifecell запустив курси англійської мови для всіх абонентів

Зараз на головній

Мобільні оператори продовжують запускати послуги, які потрібні і корисні всім українцям, або, по крайній мірі, більшості з них. Так, нещодавно lifecell зробив воістину царський подарунок тим своїм абонентам, хто вивчає англійську мову. Оператор уклав договір про співпрацю з Busuu – спеціальною освітньою платформою, яка дозволяє вивчати іноземні мови.


Іноземні мови з lifecell: деталі послуг

Busuu – це сервіс, що дозволяє дистанційно вивчити будь-яку з дванадцяти іноземних мов. У списку – англійська, французька, іспанська, італійська, німецька, китайська, японська, португальська (бразильська), польська, російська, арабська або турецька. На відміну від більшості інших сервісів, Busuu в рівній мірі приділяє увагу всім основним чотирьом мовним навичкам, тобто письму, читанню, усному мовленню та сприйняттю. Доступна програма на офіційному сайті і у вигляді додатку для смартфонів на Android або iOS.

Абоненти мобільного оператора lifecell отримують цілий ряд переваг для отримання доступу для вивчення мови, повідомляє оператор. Підписка дозволить створити свій власний індивідуальний план вивчення мов, задавши потрібний вам час і дні для занять. Ви також зможете вивчати кілька мов – хоч всі дванадцять одночасно. Також вам стануть доступні спеціальні сертифікати про те, що ви вивчили іноземну мову, і курси спілкування з її носіями, які дозволять закріпити досягнутий вами раніше прогрес. З lifecell ви також можете вивчати мови всього за дві гривні в день, з п’ятиденним безкоштовною пробною версією.

Як ми писали раніше, мобільний оператор lifecell також запустив новий сервіс, який може стати в нагоді будь-якому – все-таки не у всіх і не завжди під рукою є терміновий доступ в інтернет. Тепер ви можете просто зателефонувати за коротким номером, наданим самим оператором, і дізнатися все, що вам необхідно, за порівняно невелику суму!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей