Доступ до Київстар ТВ можна отримати повністю безкоштовно: деталі

Зараз на головній

Любителів телебачення, безсумнівно, порадує, що в даний час доступ до Київстар ТВ можна отримати повністю безкоштовно. Що ж для цього необхідно зробити? Просто сходити в кіно!


Телебачення в подарунок

Мережа кінотеатрів «MULTIPLEX» запускає акцію спільно з мобільним оператором «Київстар», яка буде діяти вже з 25 лютого. В її рамках буде діяти особлива промоакція від «Київстар ТБ».

Пропозиція полягає в тому, що якщо ви купите квиток на фільм «Скажене весілля 3», то отримаєте промокод, який надасть вам право безкоштовно користуватися сервісом онлайн-телебачення «Київстар ТБ» в рамках пакету послуг «Київстар ТБ Преміум HD» протягом тижня.

Промокод ви отримаєте на електронну пошту глядача «MULTIPLEX». Її можна активувати аж до моменту завершення прокату фільму. Дія акції – весь час, поки фільм знаходиться в офіційному прокаті в нашій країні.

Ось що ви повинні зробити для того, щоб активувати свій промокод:

  • Скачайте додаток «Київстар ТБ» з Play Market і чи App Store.
  • При реєстрації вкажіть номер телефону і пароль, який надійде в SMS
  • Перейдіть в розділ «Профіль», натисніть «Введення промокоду» і введіть його.

Користуватися додатком можуть абоненти всіх українських мобільних операторів без винятку. При цьому трафік не тарифікується тільки у абонентів Київстар. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до оператора по телефону 0800300466.

Як ми писали раніше, Київстар також запустив іншу акцію, яка буде діяти починаючи з 25 лютого і аж до кінця 2021 року. Вона полягає в тому, що при купівлі будь-якого акційного 4G-смартфона в магазинах роздрібної мережі Київстар або ж в офіційному інтернет-магазині оператора, всі абоненти Київстар, які обслуговуються на контрактній основі, можуть підключити послугу «Все просто 10 місяців». В рамках даної послуги вони отримують право на знижку в 33% на оплату щомісячної абонентської плати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як швидко відписатися від настирливих листів на електронну пошту

Сьогодні поговоримо про те, як позбутися від спаму на електронну пошту від різних інтернет-магазинів та інших організацій. Електронна пошта сьогодні...

Більше схожих статей