Vodafone

Розкрито спосіб збільшити швидкість інтернету в Vodafone

Нещодавно фахівці оператора Vodafone розповіли, як можна безкоштовно збільшити швидкість мобільного інтернету, а також допомогли розібратися з тим, які показники можуть впливати на дану швидкість. Що ви можете зробити, якщо хочете домогтися більш високої швидкості мобільного інтернету?


Як збільшити швидкість інтернету до максимуму

В першу чергу потрібно впевнитися, що у вас є USIM-картка і вона підтримує технологію 4G. Дізнатися це можна за допомогою комбінації * 222 #. Ви можете замінити стару карту на нову в магазині мобільного оператора. Також важливу роль відіграє модель вашого смартфона, вона повинна підтримувати частоти високошвидкісного інтернету, прийняті в нашій країні, а саме Band 3 (LTE 1800), Band 7 (LTE 2600) Band 8 (LTE 900). Не можна скидати з рахунків і важливість місцезнаходження і віддаленості від найближчої базової станції.

На швидкість інтернету також може впливати браузер. Переконайтеся, що у вас найновіша версія браузера, а також що ви відкрили не надто багато сторінок і не завантажуєте одночасно значну кількість файлів. Пам’ятайте, нарешті, що провайдер може встановлювати певні обмеження на швидкість завантаження ваших даних відповідно до тарифного плану. Відстань від сервера провайдера також серйозно впливає на швидкість інтернету.

На стороні оператора на швидкість також може впливати безліч факторів. Так, дуже багато залежить від ширини спектра – чим більше ширина частот, які використовуються даною конкретною технологією, тим краще працює інтернет. Той же Vodafone з цією метою користується спеціальною технологією Cloud Air, яка дозволяє перерозподіляти ресурси мереж і використовувати різні частини спектра для одних і тих же технологій. Важливе значення також має оптимізація налаштувань мережі – робота на якість кінцевого користувача. Vodafone покращує клієнтський сервіс і використовує показники Quality of service, завдяки чому вдається досягати низьких затримок в мережі для конкретних типів сервісів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар, Vodafone или lifecell: в Украине назвали самого скоростного оператора

В минуле

Раскрыт способ увеличить скорость интернета в Vodafone

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle