Київстар

Київстар тимчасово опустив ціну на свою популярну послугу вдвічі

Мобільний оператор «Київстар» тимчасово зробив одну зі своїх найпопулярніших послуг вдвічі дешевшою. Тепер можна буде підключити домашній інтернет від найбільшого в нашій країні провайдера і при цьому заощадити значну суму – по крайней мірі, на кілька найближчих місяців.


Як підключити домашній інтернет і яку вигоду ви отримаєте

Тепер ви можете додати домашній інтернет до свого звичайного пакету послуг домашнього телебачення від «Київстар», заплативши за це абсолютно смішну суму. Знижки дійсні на два основних тарифних плани – «Базовий» і «Все разом вигідний».

У перший тарифний план входять сто тридцять чотири канали, на два місяці в рамках подарунка ви можете отримати набагато більше – всі двісті тридцять три канали. Ви також можете додати повністю безлімітний домашній інтернет на швидкості сто мегабіт в секунду за все за сто гривень на місяць, в той час як зазвичай він коштує двісті гривень на місяць.

У тарифний план домашнього телебачення «Вигідний» входить двісті п’ятнадцять каналів, або ж двісті тридцять три в рамках двомісячної промо-акції. Ви також можете підключити домашній інтернет за таку ж ціну в сто гривень на місяць замість двохсот.

Як ми писали раніше, Київстар назвав найпопулярніші програми та сервіси серед абонентів. Так, серед соціальних мереж найпопулярнішими стали Facebook і YouTube, якими користується тринадцять мільйонів українців щомісяця. На третьому місці Instagram з десятьма мільйонами людей. Четверте місце за Твіттером за сімома мільйонами, а замикає топ Tik Tok – п’ять з половиною мільйонів користувачів. Джерелом відомостей стали дані про мобільний-трафіку в мережі мобільного оператора, хоча не можна сказати, що така інформація буде вичерпною.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям масово приходять посилки на Нову Пошту від невідомих відправників

В минуле

Киевстар временно опустил цену на свою популярную услугу вдвое

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle