Hardnews

Ще попрацює: названо способи продовжити життя старому смартфону

Смартфон

В даний час поміняти телефон двічі в рік це абсолютно нормально. Але виникає питання, що робити зі старим? Фахівці рекомендують не викидати застарілий гаджет, йому можна знайти багато корисних застосувань.


Старий нецікавий телефон може бути корисним в автомобілі. Його можна використовувати в якості відеореєстратора або навігатора. А любителям велопрогулянок буде корисна функція GPS.

Ще один варіант використання в якості домашньої мультимедіа-станції. Телефон добре впорається з функціями FM-приймача і буде красивою настільною рамкою для улюблених фото. Опція будильник принесе велику користь. У більшості смартфонів є інфрачервоний порт, завдяки якому з його допомогою можна буде управляти домашньою побутовою технікою. Але йому відмінно підійде і опція телевізійного пульта.

Якщо у вашій автомагнітоли є функція Bluetooth, то стара модель може стати колонкою. Хочете заощадити на оплаті мобільного зв’язку? Запросто, роздавайте інтернет з основного смартфона. Любителі ретро-іграшок відірвуть у вас телефон з руками і ногами. А якщо встановити в смартфон програми Bt Controller, то він перетвориться в функціональний джойстик.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям назвали ознаки того, що їх Wi-Fi роутер зламали

В минуле

Українцям розповіли, куди поскаржитися на телефонних шахраїв

В майбутнє

Також буде цікаво